Blog

Nie uwierzysz co ludzie robią z telefonami - TOP 4 najgłupszych rzeczy o jakich słyszeliśmy! Sprawdź czy Twoi znajomi też tak robią!

29 Kwi 2017


1. Poszukiwania ukrytego wejścia na mini Jacka w  iPhone 7, ukrytego pod obudową 

 

Żeby się do dostać do pożądanego gniazda wystarczy wywiercić dziurkę w odległości 14 mm od lewej krawędzi,a wiertło przy tym nie może być grubsze niż 4 mm. Część bardziej naiwnych internautów dała się nabrać i postanowiła zastosować w praktyce poradę zaprezentowaną w filmie, który ma kilkanaście milionów  odsłon! Oczywiście kończy się  to uszkodzeniami wodoodpornej obudowy iPhone’a 7, a w niektórych wypadkach poważną awarią smartfona.

 

 

2. Szybki sposób na wyklucie się Pokemonów 

 

A teraz coś dla Fanów Pokemon Go. Pokazał się pomysł o sprytnej sztuczce -można włożyć telefon na kilka minut do mikrofalówki. Kręcący się talerz i ciepło załatwi sprawę szybkiego wykluwania się Pokemonów ….. albo ładowania telefonu :) To jest już i śmieszne i straszne, a komentarze: “Nie wiem, co się stało! Mój telefon przestał działać" zasługują na Technologiczną nagrodę Darwina. Nie próbujcie tego sami! 

28 

3. Zalany telefon?  - ekspresowe suszenie :)

 

Pozostając w temacie mikrofalówki wciąż krąży plotka, że najszybszym sposobem aby osuszyć i uratować właśnie zalany telefon jest wstawienie go do mikrofalówki o mocy 800 W :)

Widzieliśmy kilka telefonów po tym zabiegu i pewnie jak się domyślacie zdecydowanie nie jest to najlepszy sposób :)

Tutaj znajdziecie kilka sprawdzonych sposobów jak uratować zamoczony telefon: 

ZALANY TELEFON? To może przytrafić się również Tobie. Sprawdź jak go uratować - FAKTY I MITY

 jjjjk

4. Nutella + smarthone ? Połączenie idealne ?  

 

A co ma wspólnego Nutella ze smartphonem? Ciężko udzielić jednoznacznej odpowiedzi, bo to kolejna realizacja dziwnego pomysłu. Przecieramy oczy ze zdumienia nad pomysłowością testów!

 


 

CIEKAWOSTKA

Wybuchowy Note 7

Teraz będzie coś o bombowym Note 7! Działania Samsunga, które miały na celu pozbycie się napływu informacji i filmów z wybuchowym modelem w roli głównej tylko nasiliły zawziętość internautów, którzy teraz masowo udostępniają filmy parodiujące wybuchające Galaxy Note 7 w roli granatów. 

 

 

A Wy o jakich najgłupszych rzeczach słyszeliście, które ludzie robią z telefonem?  

Podzielcie się w komentarzach - czekamy z niecierpliwością :)

 

Powrót